Dusetų seniūnijos ir parapijos bendruomenės santalka įgyvendino projektą „Kurkime bendrystę savo erdvėje“, kuriam pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2023–2025 m. veiksmų plano 2.1.1.1. priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ lėšos skirtos iš valstybės biudžeto.

Šiais metais bendruomenė mini 20 gimtadienį. Per tuos metus nuveikta išties daug prasmingų darbų, jungiančių ir telkiančių bendruomenės narius. Tačiau reikšmingiausias darbas – bendruomenės namų sutvarkymas ir pritaikymas bendruomenės poreikiams. Džiaugiamės, jog pagaliau galėsime burti bendruomenę bei kraštiečius savo sutvarkytoje erdvėje. Dėl pastarųjų kelerių metų įvykių mus visus lydėjo baimė, nerimas, trūko visiems tarpusavio susikalbėjimo, buvimo kartu. Todėl labai norisi bendromis jėgomis visiems kartu sugrįžti į kokybišką, pilnavertį gyvenimą. Pagrindinis bendruomenės tikslas suburti narius bei svečius sukuriant visiems saugią ir malonią aplinką, kurioje galėtume vykdyti savo numatytus užmojus, įgyvendinti idėjas, rengti renginius, pasirūpinti aktyviu laisvalaikio užimtumu.

Gautų lėšų dėka galėjome prisidėti prie rudens šventės organizavimo, kvietėme visus prisėsti prie bendruomenės namuose paruošto stalo, neuroedukatorė Rita Dūdėnė surengė neuroedukacijos užsiėmimus, kurie leidžia nariams atsipalaiduoti bei pasirūpinti savo minčių higiena, gera savijauta, greitesniu emociniu sveikimu. Taip pat įsigijome reikalingo inventoriaus, lauko erdvę pagyvino medinės supynėmis, kurios sulaukė išskirtinio dėmesio – tai smagus ir jaukus poilsis vaikams bei suaugusiems lauke, linkintis „skrist ir gaudyti vėją plaukuose“.

Labai tikime, kad kartu mes esame stipresni, o jaukūs ir šilti namai bei patraukli aplinka bus mūsų darnios bendruomenės pagrindas, stiprinantis vidinį tarpusavio ryšį, norą jungtis bendroms veikloms.

Dėkojame Zarasų rajono savivaldybės administracijai už pasitikėjimą bei svarų finansinį indėlį.

Dusetų seniūnijos ir parapijos bendruomenės santalkos informacija