„Bendruomenės poilsio ir aktyvaus laisvalaikio praleidimo zonos gerinimas“ – tai dar vienas projektas, kurį šiais metais įgyvendino Baibių kaimo bendruomenė (toliau – Bendruomenė).

Birželio mėnesį Bendruomenė pateikė paraišką pagal Nevyriausybinių organizacijų veiklos stiprinimo 2023–2025 metų veiksmų plano 2.1.1.1 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinant bandomąjį modelį. Projekto tikslas – paversti bendruomenės aplinką patrauklia ir saugia gyventi vieta, su sveika aplinka ir gera infrastruktūra, pritaikyti poilsio ir aktyvaus laisvalaikio praleidimo zoną vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų fizinei ir emocinei sveikatai stiprinti, gerinti tarpusavio bendravimo santykius. Projekto tikslinė grupė – Baibių bendruomenės teritorijoje gyvenantys vaikai, jaunimas, suaugusieji ir svečiai. Projekto vertė – 2699,95 eurų.

Už gautą sumą įsigijome ir sumontavome lauko teniso stalą, medinį vaikų žaidimų namelį, sūpynes, 4 suoliukus, vaikišką lauko staliuką su kėdutėmis.

Šio projekto dėka atsirado zona aktyviam poilsio ir laisvalaikio praleidimui visiems norintiems. Tai pagerins vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų ne tik fizinę, bet ir emocinę sveikatą, sustiprins tarpusavio bendravimą.

Kaimas turi būti patraukli ir saugi gyventi vieta, su sveika aplinka ir gera infrastruktūra!

Baibių kaimo bendruomenės informacija